2024-07-23

T-mobile 5G Bardziej

W T-mobile nowa oferta internetu 5G i eSIM za darmo

T-Mobile szumnie ogłasza wprowadzenie szybkiego 5G Bardziej z prędkością do 1 Gb/s. U operatora możemy skorzystać z korzystnych ofert, a także testować 5G bez żadnych kosztów. Polscy operatorzy prześcigają się w nowych ofertach 5G, a to w związku z zakończoną w ubiegłym roku aukcją 5G. W niej każdy z czterech startujących w aukcji największych operatorów (T-Mobile, Orange, Play i Plus) otrzymał po jednym bloku o szerokości 100 MHz. T-Mobile chwali się, że do teraz oddał już do naszej dyspozycji blisko 1500 stacji bazowych nowego 5G. W najbliższym czasie będzie ich łącznie ponad 2000.

Z tej okazji operator wprowadza oferty wykorzystujące nowe, szybsze 5G. Znajdziemy je w T-Mobile na kartę, ofertach MIX i abonamentach. Pierwsza propozycja od T-Mobile to możliwość przetestowania nielimitowanego 5G Bardziej do 30 dni. Aby skorzystać z tej opcji, należy do końca kwietnia aktywować tę usługę w aplikacji „Mój T-Mobile” w ramach programu Magenta Moments. Z tej możliwości skorzystają klienci abonamentowi (z taryfą T), użytkownicy oferty T-Mobile na kartę (GO!) i MIX (Frii. Mix) oraz klienci biznesowi (Magenta Biznes, Magenta Biznes Internet).

Co więcej, klienci indywidualni mają także możliwość zamówienia testowego eSIM, dzięki któremu bez wychodzenia z domu mogą otrzymać bezpłatny, trzymiesięczny nielimitowany dostęp do sieci. W tym celu wystarczy wejść na stronę internetową i zamówić eSIM od T-Mobile.

Dzięki sieci 5G Bardziej już od 7 lutego T-Mobile da klientom dostęp do internetu o szybkości do 1 GB/s. W nowej odsłonie Internetu domowego BEZ LIMITU z anteną zewnętrzną bez limitu gigabajtów i bez ograniczeń prędkości. Ci, którzy nie mogą jeszcze korzystać z dobrodziejstw nowych stacji bazowych 5G, mogą wybrać ofertę internetu domowego z prędkością do 300 Mb/s.  We wszystkich taryfach internetu domowego dostępna jest technologia 5G. Ceny taryf z routerem z anteną zewnętrzną zaczynają się od 135 złotych miesięcznie. Użytkownicy, którzy mają już abonament w T-Mobile, zapłacą od 115 złotych  miesięcznie. Dokupując lub przenosząc kilka abonamentów w pakiecie umów w opcji „M Nielimitowana”, klienci mogą otrzymać do 24 miesięcy za darmo na jeden z abonamentów. Im więcej podpisanych umów, tym więcej darmowych miesięcy na jeden z abonamentów. Jeśli wybierzemy ofertę „L Nielimitowana”, w okresie promocyjnym opłata za abonament komórkowy wyniesie 20 złotych miesięcznie przez maksymalnie 24 miesiące. Klienci, którzy przenoszą przynajmniej jeden numer do T-Mobile, wybierając taryfę „M Nielimitowana” lub „L Nielimitowana” otrzymają 3 miesiące abonamentu za darmo. Obecni klienci mobilnych usług głosowych, którzy mają już jedną z taryf nielimitowanych, dokupując kolejny abonament, otrzymują 6 miesięcy abonamentu za 0 zł.

Klienci T-Mobile, którzy skorzystali z nowej sieci 5G Bardziej, wyrażają zadowolenie na forach społecznościowych z wyraźnego wzrostu prędkości i stabilności połączenia internetowego. Wiele opinii podkreśla, jak znaczącą różnicę zauważają w codziennym użytkowaniu internetu, szczególnie podczas streamingu wideo w wysokiej rozdzielczości i grania w gry online. Osoby korzystające z oferty testowej chwalą łatwość aktywacji usługi oraz bezproblemowy dostęp do szybkiego internetu. Klienci biznesowi doceniają możliwość bezpłatnego testowania 5G, wskazując na korzyści dla mobilności i efektywności pracy. Jednakże, niektórzy użytkownicy wskazują na ograniczoną dostępność nowych stacji bazowych w mniej zaludnionych regionach jako obszar do poprawy.

FAQ: Najczęsciej zadawane pytania dotyczące oferty 5G Bardziej od T-mobile

1. Czy każdy klient T-Mobile może skorzystać z testu 5G Bardziej?

Tak, oferta testowa jest dostępna dla klientów abonamentowych, użytkowników oferty na kartę i MIX, a także klientów biznesowych. Wystarczy aktywować usługę w aplikacji „Mój T-Mobile”.

2. Jak mogę aktywować testowe 5G w T-Mobile?

Należy zalogować się do aplikacji „Mój T-Mobile” i aktywować usługę testową w ramach programu Magenta Moments do końca kwietnia.

3. Jakie są korzyści z używania eSIM w kontekście testowania 5G?

eSIM umożliwia natychmiastowy dostęp do sieci 5G bez potrzeby fizycznej wymiany karty SIM. Klienci mogą cieszyć się nielimitowanym dostępem do szybkiego internetu bez wychodzenia z domu.

4. Czy mogę korzystać z 5G, jeśli mój telefon nie obsługuje tej technologii?

Aby skorzystać z pełni możliwości sieci 5G, konieczny jest telefon kompatybilny z tą technologią. Klienci posiadający urządzenia nieobsługujące 5G mogą jednak nadal korzystać z ofert internetu domowego z prędkością do 300 Mb/s.

5. Czy oferta 5G od T-Mobile jest dostępna poza dużymi miastami?

T-Mobile aktywnie rozwija sieć 5G, aby była dostępna w jak największej liczbie lokalizacji. Obecnie największe pokrycie siecią 5G obserwuje się w dużych miastach, ale planowane jest rozszerzenie dostępności także na mniejsze miejscowości.

Czy ten wpis był dla Ciebie przydatny?

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 1

Na razie brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten post.