2024-04-15

T-mobile uruchamia darmowy internet bez limitu na święta

T-mobile uruchamia darmowy internet bez limitu na święta

T-Mobile ogłosił, że ich abonenci, użytkownicy oferty na kartę oraz MIX, będą mogli korzystać z darmowego, nielimitowanego internetu podczas nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. To już piąty raz, gdy operator oferuje taką promocję. Zeszłoroczna edycja okazała się sukcesem – skorzystało z niej około 400 tysięcy klientów. Operator podkreśla, że w ramach świątecznego prezentu nie występują żadne ukryte warunki. Wiadomość ta została potwierdzona w oficjalnym komunikacie prasowym firmy.

W aplikacji Mój T-Mobile, poprzez program Magenta Moments, indywidualni klienci abonamentowi (T, T DATA), użytkownicy oferty na kartę (GO!) oraz MIX (Frii Mix) mogą aktywować nielimitowany, darmowy internet oferowany przez T-Mobile. Ta promocja, dostępna również dla klientów biznesowych (Magenta Biznes, Magenta Biznes Internet, Jump proFirma lub DATA JUMP), trwa od 1 do 31 grudnia 2023 r. Każdy klient może skorzystać z tego bonusu tylko raz, a usługa jest całkowicie bezpłatna. Na naszej stronie znajduje się mapa zasięgu t-mobile, na której możesz sprawdzić jaki jest zasięg T-mobile w okolicy, w której mieszkasz.

Klienci abonamentowi T-Mobile będą mieć możliwość korzystania z bezpłatnego, nielimitowanego internetu w Polsce przez okres 30 dni, natomiast użytkownicy ofert na kartę oraz MIX będą mogli z niego korzystać przez 28 dni. Promocja zostanie aktywowana w ciągu maksymalnie 72 godzin od momentu złożenia zlecenia.

Magenta Moments od T-Mobile to inicjatywa przypominająca kalendarz adwentowy, w której znajduje się 24 niespodzianek dla klientów. Zgodnie z komunikatem prasowym, wśród prezentów będą kody rabatowe oraz inne atrakcje. Każda z tych niespodzianek będzie dostępna do odkrycia tylko w konkretny dzień, dlatego użytkownicy powinni regularnie sprawdzać aplikację Mój T-Mobile, aby nie przegapić żadnej z nich.

Czy ten wpis był dla Ciebie przydatny?

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Na razie brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten post.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *